VASTUVÕTUTINGIMUSED

Klikka suuremaks

Balletistuudio rühmadesse vastuvõtul ei toimu eelnevaid katseid - ei nõuta tantsulisi eeldusi. Tuleb täita avaldus-ankeet. Õppetöö kestab 9 kuud aastas.

Balletikooli alg- ja keskastme klassidesse vastuvõtmise ja soovitava koormuse otsustavad pedagoogid iga õpilase puhul eraldi vastavalt tema füüsilistele eeldustele ja vestluse tulemustele.
Põhikriteeriumiks on eeldused väljapoolsuse, puusaliigeste lahtisuse, painduvuse arenguks. Tubli töötahte puhul võetakse vastu ka keskpäraste looduslike eeldustega lapsi. Kooli astumisel tuleb täita avaldus-ankeet. Õppetöö kestab 10 kuud aastas.

HINDAMISKRITEERIUMID

Balletistuudios hindamist ei toimu.

Kooli õpilasi viiakse edasi järgmisse astmeklassi ainult
juunikuiste eksami- ja kontrollhinnete alusel.

Kooli õpilaste poolaasta/aasta tulemuste hindamise vormid on kontrolltund, arvestus ja/või eksam. Hindamine toimub 5-palli süsteemis, kasutatakse ka "+ ja -" märke. Füüsilise arengu tabelis kasutatakse ka sõnalist teksti. Paindliku hindamissüsteemi tingib eriala spetsiifika - loominguliste alade õpilased on väga tundlikud, areng on töökusest ja treenimisest hoolimata väga individuaalne. Hinded koolis peaksid stimuleerima ja motiveerima ning võimaldama hinnata objektiivselt iga õpilase isikupärase arengu hetkeseisu.

Esinemiskavadesse püüab kool kaasata kõik õpilased, tantsunumbrid koostatakse vastavalt igaühe võimetele ja hetkeseisule.
Klikka suuremaks Klikka suuremaks
   KOOLI LÕPETAMISE KORD

Mistahes vanuserühmas koolituse katkestamisel tuleb sellest teatada kas kirjalikult või suuliselt.
Õpilased saavad soovi korral nende õpinguid kajastava tõendi
- hinnetelehe, kus on ära näidatud treeningute maht ainete kaupa ja tulemused.

Balletikooli täisprogrammi lõpetamiseks (gümnaasiumi lõpetajad) tuleb sooritada edukalt kõik ettenähtud ainekava lõpueksamid (klassikaline, karakter- ja/või moderntants) ning osaleda lõpuetenduses. Lõpetanu saab vastava tunnistuse.

Õppeaasta 2016/2017

Kas Teie laps tantsib igal pool ja igal ajal ning ei suuda
muusikat kuuldes hetkegi paigal püsida?
Kui vastus on JAH, siis on meie kool just tema jaoks!
Tantsukool Noor Ballett aitab täituda Teie lapse unistusel - tantsida. Meil on :

• 24 aastat kogemusi ja traditsioone
  • kõrge kvalifikatsiooniga pedagoogid
  • hästi sisustatud tantsuklassid
  • esinemised suurel laval
  • rikkalik kostüümivalik
  • koolilapsele sobiv treeninguaeg
  • võimalus valida koormust
  • asukoht kesklinnas ja sõbralik kollektiiv.

V A S T U V Õ T T :
(vaata ka link http://www.noorballett.edu.ee/Eesti/uudised.htm )

Kooliastmete katsetele ootame 1.-11.üldharidusklassi õpilasi.
Kaasa trikoo (võib olla ujumistrikoo).
Info tel. 53 959 867 ja 566 404 26.

• Klassid kooliealistele Parda t 4:
  • * I A aste (tavakooli 1.-2.kl.) = 3 x nädalas

* I B aste (tavakooli 2.-3.kl.) = 3 x nädalas

* I D aste (tavakooli 3.-5.kl.) = 3-4 x nädalas

* II aste (tavakooli 4.-7.kl.) = 5 x nädalas

* III aste (tavakooli 7.-10.kl.) = 5-6 x nädalas.

------------------------------------------------------------------

• Balletistuudio rühmad 3-6 aastastele koolis Parda t 4:
  • * EBS = eestikeelne balletistuudio
       = 2 x nädalas - iga E ja N, kokku 80/90 min.

* VBS = venekeelne balletistuudio
       = 2 x nädalas - iga T ja R, kokku 80/90 min.

* POISTESTUUDIO
       = 1 x nädalas - iga K, kokku 45 min.

------------------------------------------------------------------

• Balletistuudio 3-6 aastastele lasteaedades:
  • * Mutionu LA iga E ja N kell 16.00 - 16.45
    * Päikene LA iga E ja N kell 16.00 - 16.45
    * Südameke LA iga T ja R kell 15.45 - 16.30.
    * Kiisa LA iga T kell 17.00 - 17.45.
    * Mesipuu LA iga E kell 10.30 - 11.15.

ÕPPEMAKSUSÜSTEEMI kohta vaata palun link Õppemaks.

Balletistuudiosse saab last registreerida meilitsi.
    Teatage oma soovist info@noorballett.edu.ee, saadame Teile avalduse blanketi, mille palume täidetuna tagasi saata
    või tuua ise esimesse tantsutundi.

NB!    Balletistuudio lapsevanemad!
       Rühmal on ühtne

VORMIRIIETUS

TÜDRUKUTEL roosa varrukateta trikoo + ihuvärvi (beezhid, roosad) sukkpüksid + ihuvärvi (beezhid, roosad) riidest tantsusussid.
    Juuksed kinnitatud kuklasse "balletikrunni" - vaata krunni tegemist meie blogist - http://ballet.angaar.ee/2012/01/21/kuidas-teha-klassikalist-balletikrunni-how-to-make-a-classical-ballet-bun/.
    Kui päris krunni teha ei saa, peavad juuksed vähemalt kinni olema, et mitte segada harjutuste tegemist.

POISTEL valge särgik + mustad lühikesed püksid + valged sokid + valged tantsusussid.

Kõik vajalikud asjad müügil kaupluses Dancestar (Pärnu mnt 76) - seal saate ka 7% soodust, kui ütlete parooli "Noor Ballett Fouetté".
    Dancestaris võiksite lapsele osta ka pehme roosa soojendusjaki, mille seljal kiri Noor Ballett Fouetté!

Vormiriietust saate osta jätkuvalt ka kauplusest Kamilla (Pronksi 11).

Meie uus koostööpartner on Tantsupood.ee Veerenni 24c,
    kus tehakse kooli nime mainides -10% soodustus balletikaupadele (internetipoest ostes tuleb selleks sisestada parool "NoorBallett10").

Esimestes tantsutundides võib lapsel seljas olla suvaline mugav
    riietus (retuusid + t-särk või ujumistrikoo jne., jalas sokid vms.).

Hiljemalt Jõulutunniks peab igal balletistuudio lapsel olema seljas korrektne vormiriietus!!